info@sigmaagency.ee

Meie teenused

Sotsiaalmeedia haldus

Soovid särada sotsiaalmeedias nagu tõeline rockstar, kuid endal puuduvad selleks teadmised või lihtsalt ei leia selleks aega? Ära muretse, oleme siin selleks, et Sind aidata. Analüüsime sotsiaalmeediakontode hetkeseisu ning kaardistame tugevused ja nõrkused. Kui konto puudub, saab ka see tehtud. Koostame uue ja tugeva strateegia ning hakkame läbimõeldud plaani alusel töötama.

Kodulehe loomine

Soovid oma praegust kodulehete muuta kaasaegsemaks või lisada sinna külge hoopis e-poe? Või soovid endale täiesti uut kodulehte? Aitame Sind hädast välja! Selgitame välja Sinu soovid ja nõudmised kodulehele. Paneme paika esialgse disaini ja ülesehituse ning siis kinnitame selle, kui vaja viime sisse muudatused. Soovi korral saame ühendada Teie kodulehele ka Google Analytics’i ja ka Facebook pixel’i.

Sotsiaalmeedia reklaamid

Tahad sotsiaalmeedias rohkem silma paista või leida uusi kliente? Sellega saame Sind aidata! Kaardistame ära eesmärgid ja murekohad, leiame parimad reklaamiväljundid, koostame kampaaniaplaani ning loome reklaamid Business Manageris.  Hiljem mõõdame kampaania tulemusi ning teeme kokkuvõtte. Kui Sul puuduvad kas Business Manager konto või on ühendamata Facebook pixel, siis aitame ka need seadistada.

Tootepildid

Soovid oma tootest/teenusest saada pilkupüüdvaid pilte, mida hiljem kasutada näiteks sotsiaalmeedias, kodulehel või kus iganes sa tahad? Teeme ära! Paneme paika eesmärgid ning kaardistame plaani ja siis tuleme kas Sinu juurde kohapeale või saadad meile tooted ja teeme pildid muus sobivas asukohas. Lisaks kui on huvi, siis leiame piltidele ka sobivad modellid.

Influencer turundus

Soovid teha koostööd lahedate sisuloojatega ning selle kaudu tutvustada oma brändi? Oled õiges kohas! Otsime vastavalt kliendi soovidele ja nõudmistele sobivad mõjuisikud ja paneme koos nendega paika strateegia, mille alusel nad ettevõttega koostööd alustavad. Kampaania lõpus koostame tulemuste analüüsi ning samuti paneme paika võimalused edasiseks koostööks.

Disain

Soovid oma olemasolevat logo ümber kujundada või saada täiesti uut? Tahad saada kodulehele või sotsiaalmeediasse pilkupüüdvaid bännereid? Või on sul täiesti muu idee? Kõik on võimalik, lase oma kujutlusvõimel lennata ja võta meiega ühendust! Loome vastavalt Sinu soovile kujunduse või muudame olemasolevat.

Erilahendused

Mis imeloom see veel on? Kui me seda teaks, siis poleks see enam erilahendus. Saada meile julgelt kõik oma ideed ja paneme need Sinu heaks tööle.